About

Vytvor si vlastné podnikanie

Tvoja práca ťa môže aj baviť 🙂

Touto cestou ťa chcem srdečne pozvať do spolupráce. Je to už nejaký čas, čo si moje srdce získali esenciálne oleje Bewit. Spočiatku boli len mojimi pomocníkmi pri riešení môjho zdravia. Postupne, ako som si začala uvedomovať, aká sila a poklad sa v nich skrýva, začala som nimi pomáhať aj svojim blízkym, až ma to priviedlo k tomu, že som pocítila túžbu vytvoriť si podnikanie, kde budem s Bewit pracovať vo väčšom merítku. A tak som si začala budovať vlastný tím žienok, do ktorého môžeš patriť aj ty 🙂

Poďme si to však ujasniť. Nie, ja nebudem tvojim šefom 🙂 Budem tvojim partnerom, ktorý sa ti bude snažiť pomôcť, aby si si aj ty sama vybudovala svoj vlastný tím a mohla tak vybudovať vlastné podnikanie a to rovno z tvojej obývačky 🙂 Pracujem tak, aby nikde nevznikal žiadny tlak, ale aby bola naša práca radosťou, koníčkom a zároveň aj plnohodnotným podnikaním, ktoré prináša slobodnejší život.  Som kretívec, ktorý rád inšpiruje iných a predáva svoje schopnosti a znalosti ďalej. Preto viem, že podnikanie v sieťovom marketingu je pre mňa práca ako vyšitá 🙂  A možno zistíš, že aj pre Teba.

 

About

Prečo práve práca v sieťovom marketingu?

  Možno si si práve povedala niečo ako – ,,neverím, že to funguje”, alebo ,,už je toho všade tak veľa”. A ja s tebou súhlasím. Presne toto som si povedala na začiatku môjho podnikania aj ja 🙂 Keď som sa v Bewit zaregistrovala, nechcela som o budovaní si svojej siete ani počuť. Dokonca som si povedala, že nebudem predsa ako nejaký podomový predavač otravovať ľudí. Ale potom sa niečo stalo a moja životná situácia mi otvorila dvere do toho, že som sa čoraz viac a viac začala pohrávať s myšlienkou, že sa predsa len do sieťového marketingu pustím. Pustila som sa do toho skutočne naplno a výsledky na seba nenechali dlho čakať.

Zistila som, že je to nie len práca pre mňa ako vyšitá, lebo milujem slobodu, mám veľmi veľa kreatívnej energie, milujem komunikáciu s ľuďmi a posúvať dobré informácie – ale zistila som, že som podnikateľsky založená duša, ktorú baví niečo neustále budovať. A to aj finančnú nezávislosť. Myslím si, že v dnešnej dobe je pre nás ženy dôležité mať vlastné finančné zdroje a zázemie. To ma naučil sám život a dnes sa teším tomu, že som podnikla kroky, ktoré mi pomohli si postupne budovať svoje zázemie a naplniť si svoje túžby.  A toto je niečo, s čím chcem pomáhať aj ostatným ženám 🙂 A v poslednej rade som zistila aj to – že ak niečo robíme absolútne autenticky, so srdcom a vášňou, žiadna konkurencia neexistuje a vždy si pritiahneme tých správnych ľudí.

Esencie, bylinky a vykurovadlá

Voľná skupina na facebooku, kde sa môžes dozvedieť viac, akou formou pracujem, miečo o esenciách a ich využití, ale aj o zdraví a psychosomatike.

Podnikanie z obývačky s Bewit – tréningová škola a škola psychosomatiky

VIP skupina – pre žienky, ktoré sa rozhodli zaregistrovať v moje sieti. Tu prinášam všetko o tom, ako začať podnikať, hĺbkové informácie o psychosomatike a zdraví, nesutálu podporu a možnosť konzultácií ohľadom olejov a ich využitia.

Živý Život

Facebooková stránka, kde ma nájdeš a aj môj príbeh – mojej cesty životom k zdravšiemu a naplnenejšiemu životu.

Čo si praješ?

Chcem sa registrovať

Klikni sem 

Chcem konzultáciu

napíš mi na – reamolnarova@gmail.com

Zaujímajú ma oleje

Tu ich všetky nájdeš

Share This