Vyberte stranu

About

BIO

O mne

Zdravím vás, moje meno je Andy a som nie len športový tréner, ale aj inšpirátor, motivátor, umelec a holistický poradca.

Od roku 2008 sa venujem sebarozvoju a holistickému (celostnému) prístupu ku zdraviu.

Vzdelávanie sa je mojou celoživotnou láskou a hlavne v oblastiach spirituality, zdravia a vedy. Ľudské telo ma fascinuje už od mladosti a preto som sa začala profesionálnejšie venovať športu a to konkrétne bodybuildingu a fitness.

Neskôr som pochopila, že je potrebné zveľaďovať nie len telo, ale aj svoju myseľ a táto cesta ma napokon zaviedla aj k hlbokému spirituálnemu bádaniu.

Postupom času som pochopila, že základom úspešného života je sebapoznanie a aj na hlbších, podvedomých úrovniach. A tak sa moja práca rozšírila aj na oblasť práce s podvedomými vzorcami správania, pretože bez ich pochopenia nie je možná v našom živote cesta nahor.

Na ceste za zdravím som prebádala rôzne oblasti a inšpirovala sa z rôznych smerov. Od indickej ayurvédy, čínskej medicíny, japonského stravovania a ikigai, po východnú filozofiu a napokon všetky spirituálne smery, kým som nenašla ten pre seba správny smer.

Mojim cieľom je šíriť myšlienky a techniky pre dobré zdravie a harmonický život. Som vyznávačom zdravej rovnováhy vo všetkých životných smeroch, pretože môj život bol plný zvratov a turbulencií, ktoré ma naučili, že neustále približovanie sa k rovnováhe je skutočne pre úspešný a naplnený život kľúčové.

Napokon ma moja životná cesta priviedla aj k umeleckej tvorbe, vďaka ktorej je môj život skutočne obohatí, pretože ňou vyvažujem svoje silné intelektuálne zameranie, ktoré je potrebné pri mojej každodennej práci. V kreatívnej tvorbe sa posiľňuje intuícia, ktorej používanie je taktiež dôležitým stavebným kameňom pre život.

Myseľ, telo a duch – to je jednota, ktorá sa nedá rozdeliť. Preto je dôležité venovať sa tejto trojici rovnomerne a vďaka tomu môcť prejaviť počas pozemského života svoj plný potenciál.

 

 

About

Štúdium a certifikáty

  • ZDSŠ Pavlovičova – Nábytkový a interiérový dizajn

 

  • SAKFST – Tréner I. stupňa v kulturistike, fitness a silovom trojboji / 2009

 

  • ŠTÚDIO ONYXX – Športový masér /2017

 

  • AKADÉMIA KALOKAGATIA – Fitness tréner / 2023

 

SAKFST – Trénerský kurz

2009

ONYXX – Masérska škola

2017

Akadémia Kalokagatia – Trénerský kurz

2022

Moja filozofia

Vzdelávanie sa

Verím, že vzdelávanie sa je jednou za najdôležitejších vecí. Keď máme v živote dostatok informácií, rozširuje sa náš rozhľad a otárajú sa nám nové možnosti.

Zdravý pohyb

Pohyb je pre naše telo dôležitý rovanko, ako aj dýchanie. Vďaka dostatočnému pohybu v tele prebiehajú všetky biologické procesy lepšie a to má vplyv aj na našu náladu 🙂

Stravovacie návyky

Verím tomu, že to, čo do svojho tela ,,tankujeme”, to ovplyvňuje náš život. V prvom rade je práca na svojom vnútornom svete, ale aj strava má na naše rozpoloženie veľký vplyv.

Spojenie s prírodou

Ľudia od dávnych čias vedeli, aké benefity má prepojenie sa s prírodou a jej cyklami. Jednou z oblastí, ktorej sa venujem, je aj liečba pomocou prírody.

Cesta športu

Verím, že šport nie je len o výkonoch a veľkých svaloch 🙂 Je to predovšetkým cesta sebarozvoja a to po všetkých stránkach. Pri športe som sa toho naučila skutočne mnoho. Začalo to činkami, v ,,podomácky” vyrobenej posiľňovni a skončilo to na súťažných pódiách. Avšak v skutočnosti ma táto cesta viedla k hlbšiemu pochopeniu ľudského tela, mysle a duchovného rozvoja. Dodnes ťažím zo športových príprav. Naučila som sa disciplíne vytrvalosti a tomu, že sa nikdy nemáme vzdávať svojich snov.

Keď som so športom začínala, našla som si trénerku, ktorá dosiahla mnoho úspechov so svete fitness a patrila medzi špičku. Keď som zišla z pódia svojej druhej súťaže, povedala mi toto: ,,Nikdy v tomto športe nič neodsiahneš, nemáš na to” a s veľkou nechuťou odkráčala preč.

To bol bod zlomu v mojom živote. Mala som vtedy len 20 rokov. Sklamalo ma to, ale niečo vo mne mi neustále opakovalo – ,,Ak po niečom skutočne túžiš a je to z so srdca, dokážeš to”. A tak som na sebe pracovala, aby som dokázala hlavne sama sebe, že nič nie je nemožné. O dva roky od tej udalosti, keď mi moja bývalá trénerka povedala, že nič nikdy v tomto športe nedokážem, vrátila som sa na pódium a vyhrala som prvé miesto.

Dodnes si na to rada spomeniem a čerpám z toho. Od tohto dňa som sa trénovala sama, až do poslednej súťaže. Stala som sa sama sebe trénerom, motivátorom a oporou. Pochopila som, že všetko máme ukryté v sebe a občas len potrebujeme z vonka jemne podoprieť. A tak sa všetky moje skúsenosti pretavili do mojej práce – do môjho poslania, sprevádzať ostatných k lepším zajtrajškom a dodávať im vieru v úspech a chuť žiť.

Zopár fotografií z môjho športového sveta 🙂

Športové ocenenia

Majtrovstvá Slovenska 2008/ Zuberec – 3.miesto

Majtrovstvá Slovenska 2009/ Zuberec – 6.miesto

Grand Prix Senec 2011 – 1.miesto

Aminostar Natural Cup 2011/ Karlovy Vary, ČR – 2.miesto

Victoria Natural Cup 2012/SR
– 1.miesto

Majstrovstvá Sveta 2012/ Karlovy Vary, ČR – 4. miesto

Victoria Natural Cup 2013/ Senec, SR – 2. miesto

Majstrovstvá Slovenska 2013/ Michalovce, SR – 2. miesto

Natural Cup 2015/ Bratislava, SR – 1. miesto

Kontakné údaje:

Andrea Molnárová

reamolnarova@gmail.com

IČO: 46136304

DIČ: 1077143320

Ďakujem za podporu

Ak by ste môj projekt zdravého životného štýlu pre všetkých radi podporili, môžete tak urobiť aj finančnou podporou na účet,                        s poznámkou ,,dar”.

Bankové prepojenie:

SK92 1100 0000 0080 1438 3870

Share This