Vyberte stranu

Esencie ,,zázraky prírody”

Esenciálne oleje sa používajú už tisícky rokov a sú to voňavé zázraky, ktoré pomáhajú našej duši, nášmu telu a našej mysli. Ich vône okamžite pôsobia cez naše zmysli a dotýkajú sa našich hlbších úrovní. Poučívajú sa ako vône, masky na pleť, starostlivosť o vlasy, do kúpeľov a ako čističe ovzdušia. 

PREČO PRÁVE ESENCIÁLNE OLEJE?

Bolo to pred pár rokmi, keď mi jedna moja známa predstavila esenciálne oleje. Vtedy som ešte netušila že prečo, ale okamžite som si ich obľúbila a od tej doby sú mojimi vernými spoločníkmi, na ceste životom. Ich liečivú silu som si za tie roky, čo ich používam, mohla vyskúšať a dnes môžem pokojne povedať, že krásne fungujú a sú veľkým darom prírody, ktoré poáhajú na viacerých úrovniach. Používam ich každý deň a to rôznymi formami – vnútorne, difúzovaním, na pokožku, do varenia.

AROMATERAPIA

Vône majú zázračnú moc. Veď si stačí len predstaviť, ako na nás pôsobia. Keď si predstavíme niečo, čo nevoní dobre, aká je reakcia tela? A aká je vtedy, keď si predstavíme niečo, čo prekrásne a zmyselne voní? Odpoveď sem písať nemusím. Ale čo však napíšem je – že oleje sa pre mňa stali prostriedkom, ako nie len vylepšiť ovzdušie doma, ale nahradili aj parfumy a pomáhajú mi aj za lepším zdravím. Krásne vône rozjasňujú zmysly, zlepšújú duševné rozpoloženie a čistia priestor.

Moja skúsenosť s BRIGHT Sérom

Toto sérum je pre mňa asi najväčší zázrak na pokožku, aký som kedy skúsila. Som názoru, že aj na naše telo by sme si mali aplikovať len také veci, ktoré neobsahujú látky, ktoré by mohli byť pre telo toxické. Preto milujem prírodnú medicínu a aj kozmetiku. BRIGHT sérum mi krásne rozjasnilo a zjemnilo pleť, vsásky boli viditeľne menšie po krátkej dobe používania. Vnímala som, ako moja pokožka žiary a je kvalitne a do hĺbky vyživená. Toto sérum v mojom kozmetickom balíčku nesmie chýbať.

 

Láska k prírode ma priviedla na cestu, kde sa učím láske aj k sebe samej. Uvedomujem si, že aj ja som súčasťou prírody.

Rea Molnár

Ako vnútri, tak aj vonku. Preto mi záleži na tom, čo do seba vkladám. A nie len to. Ale aj na tom, čo dávam na svoje telo zvonka. Myslím si, že sa to potom odrazí aj na vnútornom prostredí a na mojom rozpoložení.

Rea Molnár

Výber mojich najobľúbenejších olejov 🙂

BOROVICA

Borovica je pre mňa veľmi silne uzemňujúca. Milujem prechádzky borovicovým lesom. Tá vôňa je pre mňa symbolom sviežeho a čistého vzduchu. Borovica mi vždy bola nápomocná pri respiračných problémoch, psychických výkyvoch a má silné, uzemňujúce účinky.

KADIDLO

Kadidlo používam už roky ako vykurovadlo a do aromadifúzera. Vždy, keď cítim nejakú duševnú nepohodu, kadidlo mi pomôže navrátiť vnútorný pokoj a harmóniu. Už roky sa s ním čistím aj po práci a havne keď masúrujem. Má krásnu vôňu a je pre mňa blízkym priateľom.

LEVANDUĽA

Levanduľa mi svojou vôňou učarovala okamžite. je to silná ženská bylinka a vždy mi bola pomocníčkou pri hormonálnej nerovnováhe, alebo pri melanchilických stavoch. Pomáha pri depresii a preto u mňa doma nesmie chýbať, aj keď ma už depresia dlho obchádza. Jej vôňa je však darom.

CITRÓN

Mlujem citrusové vône. Dokážu neiveriteľne pozdvihnúť náladu, rozjasniť myseľ a priniesť pocit radosti a hojnosti do srdca. Citrón je taký beťár, ktorého mám skutočne hlboko v srdci. Používam ho aj pri detoxikačných kúrach a do difúzera, keď si prajem mať sviežu myseľ.

BALANCE

Balance je zmes olejov, ktoré napomáhajú zažívať v živote väčšiu rovnováhu. Pomáhajú uzemňovať, čo je dôležté hlavne aj pre vzdušných ľudí, ako som ja. Život je pre mňa o tom – môcť snívať vo veľkom, ale byť aj nohami na zemi a tento olej mi v tom veľmi napomáha.

Olej mesiaca

Olejom tohto mesiaca je Himalájsky Céder, ktorý je jedným z mojich najobľúbenejších olejov. Ak potrebuješ viac životnej energie, lepšiu stabilitu – fyzickú a aj psychickú, vďaka dobrému uzemneniu sa, tak tento olej ti s tým veľmi pomôže.

Tento mesiac je v -50% zľave.

Členstvo

Prajem si stať sa členom Bewit komunity bezplatou a nezáväznou registráciou, kde si budem môcť uplatňovať skvelé zľavy a akcie:

 

 

Poradenstvo

Esenciálne oleje

Bylinky

Zdravie

Kontaktuj ma 🙂

Bratislava/Slovensko

reamolnarova@gmail.com

0951 746 758

Subscribe
Share This