Vyberte stranu

Služby / aktivity

21 dní k lepšiemu životu

Je dokázané, že na zmenu života je potrebný určitý čas. Prečo je tomu tak? V našom mozgu existujú takzvané ,,neuróny”, ktoré vytvárajú sieť návykov. Ak sú tieto siete veľmi silne prepojené a veľmi dlhú dobu, definujú to, kto sme a ako sa správame. Čím dlhšie žijeme určitým spôsobom života, o to viac sa stávame jeho odrazom. Na začiatok je fajn urobiť aspoň zopár krokov k životnej zmene a tento program je na tejto ceste veľmi podporným prostriedkom. Vyčistíš si telo, hlavu a získaš nový pohľad na seba a život. Tento program zahŕňa 21 dňový plán, kde sa naučíš ako efektívne pracovať so svojou mysľou, ako si vytvárať nové a prospešné návyky, trénngový a stravovací plán.

Cena kurzu je 180€

90 dní k dlhovekosti

Možno si si už prečítal/a niečo o 21 dňovom pláne na reštart života a pýtaš sa, v čom je iný tento. Nie len v jeho dĺžke, ale aj v jeho zložení. Dostaneš 3 mesačný program, v ktorom sa naučíš ako sa spájať so sebou a svojim emocionálnym systémom. Ako zvládať náročné situácie a ako pracovať s mysľou. Okrem toho aj program, kde budeš pracovať s afirmáciami a skúmať svoje presvedčenia o sebe, či o živote, ktoré by Ti mohli brániť, žiť plnohodnotnejšie. V tomto programe dostaneš aj tréningové a stravovacie plány, ktoré Ti pomôžu rozhýbať telo a aj svoju životnú energiu.

 

Cena programu je 300€

HOLISTICKÉ PORADENSTVO

Náš pohľad na seba a aj na život sa neustále vyvíja. Ako sa vyvíja naše vedomie, prichádzame na to, že ak chceme žiť kvalitnejšie a šťastnejšie, potrebujeme v našom živote zohľadňovať všetky aspekty. Preto som sa popri práci osobnej trénerky začala venovať aj celkovému prístupu k životu a jeho rozvoju. Pomáham ľuďom k lepšiemu životu, pomocou práce s mysľou, s telom a s duchom. Dnes viem, že tieto tri aspekty sú neoddeliteľné a musia byť v rovnováhe. Ak túžiš po celkovej zmene života a nevieš ako na to, rada Ti s tou zmenou pomôžem a prevediem Ťa ňou, krok za krokom.

 

Moje skúsenosti

Ako osobný tréner pôsobím od roku 2009. Šport sa pre mňa stal nie len láskou na celý život, ale aj mojou prácou a rada ľudí sprevádzam k spokojnejšiemu pocitu zo seba samých.

Moje úspechy

3x – 1. miesto / fitness (pohárové súťaže a Majstrovstvá Slovenska)

3x – 2. miesto / fitness (pohárové súťaže a Majstrovstvá Slovenska)

1x – 3.miesto / fitness (Majstrovstvá Slovenska)

1x – 4. miesto / fitness (Majstrovstvá Slovenska)

1x – 4. miesto / fitness (Majstrovstvá Sveta)

 

Ďaľšie služby

Aromaterapia / Naturopatia

Moja životná cesta ma priviedla aj k bylinkám a esenciálnym olejom. Verím, že príroda nám ponúka skvelé možnosti, ako si udržať dobré zdravie, mentálnu pohodu a mladistvý vzhľad do pokročilejšieho veku. Ak si praješ lepšie sa zorientovať vo svete byliniek a esenciálnych olejov a ich využitia v oblasti zdravia, neváhaj ma kontaktovať.

Harmonizačné a dizajnové obrazy

Svoju prácu vyvažujem aj umeleckou tvorbou. Je to moja dlhoročná vášeň a zároveň aj forma meditácie. Obrazy ktoré maľujem majú presah a sú maľované tak, aby harmonizovali a oživovali priestor, kde sa nachádzajú. Verím, že čím sa obklopujeme, tým sa aj stávame a má to na nás veľký vplvy. Preto je dôležité si svoje prostredie harmonicky zariadiť.

Abslovované školenia, štúdium a akreditácie v:

Poradenstvo

Esenciálne oleje

Bylinky

Zdravie

Kontaktuj ma 🙂

Bratislava/Slovensko

reamolnarova@gmail.com

0951 746 758

Subscribe
Share This