Vyberte stranu

LIEČENIE DUŠE A TELA POMOCOU FREKVENCIÍ. Aby sa telo a duša uzdravili, musí nastať mnoho procesov. Často je pôvod choroby, či nešťastia v živote hlboko skrytý. Tieto skryté pôvody sú často strojcom života v nízkych vibráciách (frekvenciách). Každá bytosť a predmet v celom Stvorení vibruje na nejakej frekvencií. A nie len to – aj každá choroba má svoju frekvenciu, pretože ju vyvoláva nejaký mikroorganizmus, ktorý má určitú frekvenciu. Tieto mikroorganizmi sa dokážu udržať v tele len vtedy, ak sme v nízkych vibráciách.

Preto je liečba frekvenciami účinná a sú rôzne metódy, ako si frekvencie navyšovať a tým pádom vystupovať z vlastnej temnoty, ktorá choroby, či iné utrpenie spôsobila. Tá sa v nás môže vytvárať na základe rôznych zranení z minulosti, ale mnoho vecí sa aj prenáša v rodovej línií. Duša si však nevyberá rodičov náhodne, ale podľa toho, čo si potrebuje zažiť, či preliečiť a spracovať.

Začiatky

Spočiatku pri navyšovaní frekvencií v poli človeka môže dohcádzať k nepríjemným stavom. Je to spôsobené tým, že sa začne telo a duša očisťovať a čím viac je v tele a v duši odpadu, o to horšie stavy môžu vznikať. Niekedy pri prvých detoxikačných kúrach ľudia majú nutkanie na zvracanie, cítia, že niečo veľmi ťažké z nich musí odísť. Aj toto je dôvod, prečo sa ľudia neradi do očisty púšťajú, alebo ju nedotiahnu do konca. Musia sa stretnúť so všetkým odpadom, alebo bolesťou, ktorú si v sebe nosia.

Nie raz sa mi stalo, že pri užívaní napríklad esenciálnych olejov, ktoré čistia telo od toxínov a neuveriteľne zvyšujú vibrácie (majú najvyššie namerané vibrácie z prírodných látok), otvorili sa mi dávno zabudnuté témy, alebo sa vyplavili emócie vo veľkej intenzite. Napríklad pri očiste pečene som odrazu uvidela, na koho sa dlho hnevám, alebo aj na seba, za niektoré situácie. Pri očiste pohlavných orgánov sa môže objaviť v mysli nejaký človek, napríklad bývalý partner, ktorý nám ublížil. Tam mi pomohol ľevanduľový olej, ktorý má jedny z najvyšších frekvencií – 118 MHz (optimálna frekvencia zdravého človeka má frekvencie medzi 62 – 72 MHz).

,,Napríklad esencie z vysokými frekvenciami – vibrujú rýchlejšie a ovplyvňujú naše emócie a myšlienky. Esencie s nižšou vibráciou majú väčší vplyv na fyzické telo vrátane buniek, hormónov a kostí, ako aj vírusov, baktérií a plesní.” – krátky úryvok z knihy Esenciálne oleje od Bewit.

Metódy zvyšovania frekvencií

Postupne som si našla metódy, ako si zvyšovať frekvencie a očisťovať si telo a dušu. Spočiatku to boli procesy, ktoré boli veľmi nepríjemné a bolestivé, dnes sa najlepšie cítim vo vysokých frekvenciách. Keď sa telo a duša očistia, robia im vyššie frekvencie dobre. V týchto časoch, kedy sú zaznamenané veľké výkyvy vo frekvencií Matky Zeme, môžu sa objavovať rôzne stavy, ktoré sú príznakmi detoxikácie na všetkých našich úrovniach. Často sú to zmeny nálad, rôzne fyzické prejavy (často aj pocity na zvracanie, závrate, problémy s trávením..). Tieto stavy môžu byť horšie v prípade, kedy sa človek tomuto procesu očisty bráni a nechce opustiť staré spôsoby života, správania sa, stravovania, či nahliadania na seba a na svet.

Krásnymi metódami na očistu tela a duše sú pobyty v prírode, odpúšťanie, zmena stravy na prirodzenejšiu (nie priemyselne spracovanú), soľné kúpele, esenciálne oleje, kryštály, pôsty a motlidby.

Motlitba je pre mňa tým najsilnejším nástrojom na rýchle vyladenie sa v akejkoľvek situácii. Nebola nám daná len tak. Je to priama linka k Stvotiteľovi – k prepojeniu sa s ním. Čím silnejšie je spojenie so Stvoriteľom, o to menej lipnutí je v žiovote na pozemských veciach a márne hľadanie šťastia v materiálnych veciach, ktoré prinášajú vždy len klamlivé a dočasné uspokojenie. Často práve nezdravé lipnutie na niekom a na niečom vyvoláva v duši veľké súženie a prichádzajú do života ochorenia a nešťastia.

,,Ak chcete násjť tajomstvá vesmíru, mali by ste myslieť z hľadiska energie, frekvencie a vibrácií.” – Nikola Tesla

Ahoj, moje meno je Andy. Som inšpirátorka, holistická poradkyňa, športová trénerka, umelkyňa a blogerka. Táto web stránka slúži na účely informatívneho charakteru. Sú to hlavne moje poznatky a nemusia s tebou rezonovať. To je však v poriadku, pretože každý máme inú životnú cestu a presvedčenia.

Mojim poslaním je pomáhať ľuďom nájsť v živote rovnováhu a upraviť životný štýl tak, aby mohli naplno prejaviť svoj potenciál a zažívať tak vyššiu kvalitu života. Tejto práci sa venujem od roku 2009 a postupne sa neustále vyvíja, pretože učenie sa je nekonečný proces.

Ďakujem že si tu a teším sa na prípadnú spoluprácu 🙂

Share This